З метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, посилення обізнаності дітей та учнівської молоді з питань безпечного Інтернету з 8 по 12 лютого 2021 року в ліцеї та філіях було проведено Тиждень безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Для учнів початкових класів вчителем інформатики Шкворець Л. Д. було проведені години спілкування «Моя суперсила – безпека в Інтернеті» ( 2-А, 2-Б, 2-В кл.), «Ми за безпечний Інтернет» для учнів (3-А, 3-Б, 3-В кл.), «#Не_ведусь: ми - герої безпеки в Інтернеті»( 4-А, 4-Б, 4-В кл.). У 2-А класі був проведений урок інформатики «Безпечний Інтернет» (Попова Л.М.), у 3-В класі - «Безпечний Інтернет для дитини» (Марієнко Л.М.). Шкворець Л.Д. взяла участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Безпечний інтернет для учнів та освітян».
Для учнів 8-х класів учителем інформатики Руденко Л.В. були проведені бесіди на тему "Безпека спілкування у мережі Інтернет" та веб-квест "Безпека в Інтернеті". Учні Кам’янської філії І ступеня протягом тижня переглянули мультфільм «Безпечний інтернет», взяли участь у виставці малюнків « Я користуюся інтернетом» , пройшли квест « Подорож безпечною мережею». Браславська Н.Г. для учнів 4 класу провела диспут « Чи безпечний інтернет?» та профілактичні заняття « Ми з інтернетом на ТИ», « Он-ляндія - безпечна веб-країна».
Протягом тижня учителем інформатики Олефіренко Н.М. були проведені такі заходи:
1. 5-7 класи - Виставка малюнків-плакатів до Дня безпечного Інтернету
2. 9-10 класи – участь у челенджі «Safer Internet Day Challenge 2021» з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету від Програми академій Cisco та Черкаського державного технічного університету за підтримки Інституту модернізації змісту освіти. Курс "Вступ до кібербезпеки" та підсумкове тестування. https://infoxmara.blogspot.com/2021/02/sid2021-2021-4.html
3. 6-Б клас – участь у Всеукраїнському онлайн-уроці "Онлайн-синергія для найкращого інтернету" за підтримки АЦР та Google Україна.
4. 5-10 класи – вікторини Kahoot до Дня безпечного Інтернету
5. 7-8 класи - Дискусія "Правила безпеки в Інтернеті: для кого і для чого?" Використано матеріали від IREX in Ukraine «Мріємо та діємо», America House Kyiv та проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність". Презентація
6. Виховні години «Вперед до безпечного інтернет-серфінгу!» спільно із класними керівниками на тему безпечної поведінки в Інтернеті у 10-Б (Шамрай Т.А.), 10-А (Галата Л.В.), 6-Б (Петрова А.Л.), 8-В (Котляр А.М.), 5-Б (Буряк О.С.)
7. 9-10 класи – у вересні-жовтні 2020 р. в рамках вивчення теми «Інформаційна безпека» опановано онлайн-курс “Цифрові права та безпека для дітей” (для учнів 13-18 років) Активності: Вступний тест – Перегляд відео – Виконання тренувальних завдань і тестів – Виконання фінального тесту – Сертифікат – Флешмоб.
8. Методична підготовка учителя – МІНЗМІН “Школі онлайн-безпеки дітей” на тему цифрових прав та безпеки (Сертифікат, 4 вебінари) http://infoxmara.blogspot.com/2020/12/blog-post_18.html
10 лютого старший поліцейський ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції Виноградова О.В. та офіцер громади Сахацький Д.Ю. для учнів 9-Б класу провели профілактичне заняття «Безпечний Інтернет».
Учителем інформатики Бугаєнком Б.А. були проведені профілактичні заняття «Безпечне користування електронною поштою» (7-А,7-В,9-Б кл.), «Безпечний Інтернет» (5-В,6-А кл.)
Учні 1-4 класів Юрчиської філії І ступенів переглянули відео про безпеку в інтернет-просторі, обговорили небезпечні ситуації щодо поводження в Інтернеті. Батьків ознайомлено з програмою «Батьківський контроль».
Учні 1,3 класів Тимошівської філії І ступеня взяли участь у виставці малюнків «Інтернет очима дітей» та переглянули відеоролики «ПРО Безпечний Інтернет».
Інформація про проведення Тижня безпечного інтернету розміщена сайті закладу та соціальній мережі Фейсбук.
Немає коментарів:
Дописати коментар